Inwestycja we własne źródła wytwórcze

Zainwestuj we własne źródła energii i oszczędzaj każdego dnia.

Inwestycja we własne źródła wytwórcze

Zainwestuj we własne źródła energii i oszczędzaj każdego dnia.

Skontaktuj się w sprawie
inwestycji we własne źródła wytwórcze

photo of the employee

Grzegorz Marciniak

Dyrektor ds. Rozwoju i Zakupów CEE

photo of the employee

Janusz Kubiak

Key Account Manager

photo of the employee

Mariusz Sarosiek

Key Account Manager

Fotowoltaika

Skorzystaj z mocy energii słonecznej! Nie ma ona konkurencji, nie psuje się, nie wyczerpuje, nie wystawia faktur. Wykorzystywana w energetyce, gwarantuje obniżkę kosztów wytworzenia energii elektrycznej, przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Dzięki nowoczesnym panelom fotowoltaika staje się coraz bardziej efektywna i dostępna, a zwrot z inwestycji wraz z postępem technologicznym ulega systematycznemu skróceniu. W ostatnim czasie także regulacje prawne, m.in. uznanie przedsiębiorców za prosumentów, czy liczne programy dofinansowania, sprzyjają stosowaniu tej technologii praktycznie na każdym budynku, domu czy firmie. Realizując strategię rozwoju kompetencji o usługi komplementarne w obszarze zarządzania energią, zbudowaliśmy Zespół, który projektuje, montuje i serwisuje instalacje fotowoltaiczne. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców zapewniając do 25 lat gwarancji na montowane panele.

Ofertę adresujemy do klientów instytucjonalnych i Przedsiębiorców.

W ramach kompleksowej obsługi pomożemy załatwić formalności związane ze zgłoszeniem i przyłączeniem instalacji do sieci.

Korzystaj z energii słonecznej i oszczędzaj każdego dnia!

Kogeneracja

Wykorzystaj moc kogeneracji, by mieć tańszą energię! Kogeneracja to proces, w którym energia pierwotna zawarta w paliwie, takim jak gaz ziemny lub biogaz, zostaje zamieniona na dwa produkty: energię elektryczną i ciepło.

Czy wiesz, że do uzyskania takiej samej ilości energii elektrycznej i ciepła, wykorzystuje się mniej paliwa niż w przypadku produkcji rozdzielonej? Kogeneracja efektywniej wykorzystuje paliwa, a co za tym idzie, zmniejsza globalną emisję CO2 do atmosfery!

Zapewnimy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa przy projektowaniu oraz montażu i eksploatacji instalacji kogeneracyjnych.

Wybierz ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania Energy Solution!